Bleach-TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach-TR

Bleach-TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  MANGA.GEN.TRMANGA.GEN.TR  

Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :)

+15
bleach500
bleach999
Gözde.
digigirl
Hyourinmaru
Houzukimaru
enghell
hıhı
ec0bec0
Hollow
rei
vıllıan_16
Shiniko
Miya
Kon-sama
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
digigirl
4.seviye shinigami
4.seviye shinigami
digigirl

Karakter Özellikleri
Dünya:
Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :)   Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 9:21 am

off sen git ichye zati ne buluonus onda
ben olsam kendi grubumu yaratırdım...
bleach999
4.seviye shinigami
4.seviye shinigami
bleach999

Karakter Özellikleri
Dünya:
Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Left_bar_bleue25/100Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (25/100)

MesajKonu: Geri: Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :)   Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 11:58 am

he he iyi fikir bunu duyuru ve kurallardaki rpg ye ekleyelim isteyen kendi grubunu yaratabilir
bleach500
4.seviye shinigami
4.seviye shinigami
bleach500

Karakter Özellikleri
Dünya:
Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/5Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/5)

MesajKonu: Geri: Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :)   Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 2:35 am

ben hitsugaya tarafından takılırım
bleach999
4.seviye shinigami
4.seviye shinigami
bleach999

Karakter Özellikleri
Dünya:
Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Left_bar_bleue25/100Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (25/100)

MesajKonu: Geri: Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :)   Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 28, 2009 11:55 pm

bn gibi
bleach500
4.seviye shinigami
4.seviye shinigami
bleach500

Karakter Özellikleri
Dünya:
Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/5Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/5)

MesajKonu: Geri: Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :)   Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 12:18 pm

ewt
Bleach_pwn
Mod-Soul
Mod-Soul

MesajKonu: Geri: Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :)   Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 3:29 pm

Zaraki ile eşit güçte olup yıllar boyunca onunla savaşmak isterdim Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Dirol
ToUsHiRoZgE
1.seviye shinigami
1.seviye shinigami
ToUsHiRoZgE

Karakter Özellikleri
Dünya:
Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :)   Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 14, 2009 12:16 pm

toushirou yeter bana ama insan sonraan bıkar o yüzden ikkaku ve matsumoto da gelsin.... rukia ile renji de gelsin.. ichy gelmesin gıcık oluyorum ona.... o kadar işte yaa
***ichigo_and_me***
1.seviye shinigami
1.seviye shinigami
***ichigo_and_me***

Karakter Özellikleri
Dünya:
Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Left_bar_bleue0/0Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :)   Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 12:10 am

ben ichigo,orihime,rukia,renji ile takılırdım
digigirl
4.seviye shinigami
4.seviye shinigami
digigirl

Karakter Özellikleri
Dünya:
Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :)   Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:51 am

ben karar verdim espada olurdum Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Biggrin
***ichigo_and_me***
1.seviye shinigami
1.seviye shinigami
***ichigo_and_me***

Karakter Özellikleri
Dünya:

MesajKonu: Geri: Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :)   Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 1:08 pm

seninkini de sevdim ben ishida ile chad'ı unutmuşum onları da ekleyeyim:ichigo,inoe,chad,ishida,renji,rukia Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Icon_madmecburi olurdu doğal olarak ichigo ve diğerleriyle takılsaydım haliyle mecburi olurdum ama öldürmek için elimden geleni yapardım Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Smiley-a
Roraito
İnsan
İnsan
Roraito

Karakter Özellikleri
Dünya:

MesajKonu: Geri: Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :)   Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Tem. 06, 2011 3:42 am

Rukia,Inoue,İshida,Renji
digigirl
4.seviye shinigami
4.seviye shinigami
digigirl

Karakter Özellikleri
Dünya:

MesajKonu: Geri: Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :)   Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ekim 10, 2011 10:24 am

yok bu böyle olmayacak. Ben kötülerle takilirdim. Bir de üstüne Gin'in kankasi olur Tousen'in arkasindan çekiştirirdik. Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :) - Sayfa 2 Biggrin

Animede olsaydınız kimle/kimlerle takılırdınız :)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2