Bleach-TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach-TR

Bleach-TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  MANGA.GEN.TRMANGA.GEN.TR  

Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)

+5
Shiniko
rei
Miya
vıllıan_16
Kon-sama
9 posters
YazarMesaj
Kon-sama
Shinigami öğrencisi
Shinigami öğrencisi
Kon-sama

Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Empty
MesajKonu: Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)   Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Icon_minitimeC.tesi Tem. 28, 2007 6:09 pm

bounto olaylarında oraya çıktılar.uraharanın yapay ruhları.en başlarda çok korkuttular ichigo ve ekibini.ama sonradan bountoları izlemede çok yardım ettiler.

neyse sözü burada kesiyorum.devam edecek olan var mı? Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Yahoo
vıllıan_16
Shinigami öğrencisi
Shinigami öğrencisi
vıllıan_16

Karakter Özellikleri
Dünya:
Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Left_bar_bleue0/0Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)   Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 4:11 am

nova ile sadonun konuşmaları daha doğrusu konuşamamalarına bayılıyorum çok şekerler
Miya
Ruki-ichi Fan admin
Ruki-ichi Fan admin
Miya

Karakter Özellikleri
Dünya:
Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Left_bar_bleue5/5Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Empty_bar_bleue  (5/5)

MesajKonu: Geri: Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)   Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 9:04 am

ben bu üçünü sevemedim hiç Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Nanik zaten fillerları direk atlamamanın temel nedenlerinden 80 e kadar nasıl dayandım bilemedim ^^'' reinin de dediği gibi '' Urahara onları dolaba kaldırsın'' XD
http://www.koturum.250mb.info
Kon-sama
Shinigami öğrencisi
Shinigami öğrencisi
Kon-sama

MesajKonu: Geri: Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)   Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Icon_minitimePaz Tem. 29, 2007 9:23 am

son fillerlardan daha iyiydi hiç olmazsa bounto maceraları.ama bountoların icabına bakıldğına göre bu üçlüye de pek iş düşmüyor.anca uraharanın dükkanında bedavacılar olarak barınabilirler :D
rei
Yoruichi admin
Yoruichi admin
rei

Karakter Özellikleri
Dünya:
Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Left_bar_bleue1/5Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Empty_bar_bleue  (1/5)

MesajKonu: Geri: Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)   Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Icon_minitimePerş. Ağus. 02, 2007 11:29 am

nefret ediyorum bunlardan... ölsünler sandığa kitlensinler filler izi istemiyorum animede 0.o
Shiniko
Mod-Soul
Mod-Soul
Shiniko

MesajKonu: Geri: Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)   Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 10:59 am

Ben bir tek Ririn i sevdim ama neden bilmiyorum '^^
http://www.rapshit.org/forum
digigirl
4.seviye shinigami
4.seviye shinigami
digigirl

Karakter Özellikleri
Dünya:
Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Left_bar_bleue100/100Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)   Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 2:11 pm

en azından komiklik yaratıyorlardı Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Smiley-t
ToUsHiRoZgE
1.seviye shinigami
1.seviye shinigami
ToUsHiRoZgE

Karakter Özellikleri
Dünya:
Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Left_bar_bleue0/0Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)   Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 12:58 pm

Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) 2na02e1
herşeyle olduğu gibi bununla ilgili de bir gifim var :D
çok şekeler ama gerçek görünüşleri daha iyi... oyuncak içinde olmaları çok kötü bence :(

Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) 2w6e2d0
Shiro Sakura
İnsan
İnsan
Shiro Sakura

Karakter Özellikleri
Dünya:

MesajKonu: Geri: Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)   Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Icon_minitimePaz Haz. 21, 2009 8:12 am

Yalnız fillerlar olmadan eğlence gelmiyo animeye
digigirl
4.seviye shinigami
4.seviye shinigami
digigirl

Karakter Özellikleri
Dünya:
Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Left_bar_bleue100/100Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)   Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 7:28 am

Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Smiley-d banane konu daha cok seviyorum bunlara göre
Shiro Sakura
İnsan
İnsan
Shiro Sakura

Karakter Özellikleri
Dünya:

MesajKonu: Geri: Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)   Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Icon_minitimePtsi Tem. 13, 2009 7:34 am

Yinede çok komik oluyo ece yapma bölee
***ichigo_and_me***
1.seviye shinigami
1.seviye shinigami
***ichigo_and_me***

Karakter Özellikleri
Dünya:

MesajKonu: Geri: Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)   Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 11:43 pm

pek işe yaramıyorlar fakat gerektiği zaman da ihtiyaç oluyor...
digigirl
4.seviye shinigami
4.seviye shinigami
digigirl

Karakter Özellikleri
Dünya:

MesajKonu: Geri: Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)   Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü) Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 9:35 am

ben çok sevmiyorum :F nasilsa filler bunlar.

* bountolarida pek sevmem -

fillerden tek sevdiğim kişi ashido ydu *Q*

Ririn - Cloud - Nova (Muhteşem Arkadaşlar Üçlüsü)
1 sayfadaki 1 sayfası