Bleach-TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach-TR

Bleach-TR

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  MANGA.GEN.TRMANGA.GEN.TR  

Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle

+3
kuzucuk
Kon-sama
zangetsu
7 posters
YazarMesaj
zangetsu
İnsan
İnsan

Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Empty
MesajKonu: Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle   Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Icon_minitimeC.tesi Eyl. 15, 2007 9:36 am

arkadaşlar torrentden indirdim çok güzel tüm karakterler var (arranchar ve bountolar hariç) onlarda bleach blade battlers 2 de olucakmış diye duydum çok güzel bankaileri falan var

hollow ichigo dan tut aizen urahara renji chad hepsi var ya süper oyun tavsiye ederim :D
Kon-sama
Shinigami öğrencisi
Shinigami öğrencisi
Kon-sama

MesajKonu: Geri: Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle   Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 4:20 am

oynamak istediğim bir oyun.ama ne ps2 var ne de ps2 yi kasmadan oynatabilecek pc :)

o yüzden pc yi iyileştirdikten sonra anca benim için ;)
kuzucuk
İnsan
İnsan
kuzucuk

MesajKonu: Geri: Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle   Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Icon_minitimeCuma Eyl. 21, 2007 9:00 am

bende aynı durumdayım :(
matt
İnsan
İnsan
matt

MesajKonu: Geri: Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle   Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Icon_minitimeCuma Ocak 11, 2008 2:11 am

benim pc de de bleach oyunu var. Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Icon_mad ama japonca ama genede oyunu bitirdim. Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Smiley-s
digigirl
4.seviye shinigami
4.seviye shinigami
digigirl

Karakter Özellikleri
Dünya:
Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Left_bar_bleue100/100Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle   Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 12:38 pm

yha simdide wii de bi oyun cıkmıs ne oyun o yhaa mühiş bişi
bleach999
4.seviye shinigami
4.seviye shinigami
bleach999

Karakter Özellikleri
Dünya:
Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Left_bar_bleue25/100Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Empty_bar_bleue  (25/100)

MesajKonu: Geri: Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle   Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 5:07 am

ben oynamadım bilen varsa anlatsın
bleach500
4.seviye shinigami
4.seviye shinigami
bleach500

Karakter Özellikleri
Dünya:
Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Left_bar_bleue0/5Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Empty_bar_bleue  (0/5)

MesajKonu: Geri: Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle   Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 3:46 am

ewet bilen varsa lütfen bana da anlatsın

Bleach in Playstation 2 deki oyunu "Bleach Blade Battle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bleach wii oyunu
» Bleach DS... Bleach-Dark Souls
» Bleach Rpg